O nas

W Mindfulness Association uważamy, że uważność jest sposobem na życie, a nie krótką interwencją łagodzącą symptomy braku równowagi. Praktykujemy uważną obecność, reagując z życzliwością na trudności, których doświadczamy i zaczynamy dostrzegać głęboko w nas tkwiące nawykowe wzorce myśli, uczuć i zachowań. Możemy im przyglądać się, z zaciekawieniem i odkrywać cały nasz potencjał w dokonywaniu wyborów związanych z tym, jak żyjemy w odniesieniu do siebie i naszego świata. Na co dzień.

 

Poznaj nas

Anna Zubrzycki

Aktorka, trener Mindfulness i Compassion. Śpiewa i praktykuje uważność od lat w życiu i w teatrze, rano w ciszy, wieczorem przy reflektorach na scenie, czytając bajki ukochanym wnuczkom…. szczęśliwa osoba.

 

Krystyna Boroń-Krupińska

Nauczyciel akademicki, poszukujący sposobności bycia uważnym w każdych (prawie) okolicznościach. Na codzień mama 3-latka. Czasem spokojna,czasem wariatka.

 

Angie Ball

Trener wiodący w Mindfulness Association U.K. i długoletni praktyk medytacji i uważności. Lubi podróżować i prowadzić kursy uważności, współczucia i wglądu w Europie, a zwłaszcza w Polsce. Wyszkolony terapeuta doświadczony w pracy grupowej, uwzględniający uważność z autorefleksyjnym pisaniem i twórczym wykorzystaniem materiałów artystycznych. Uwielbia śpiewać, pisać, pracować w ogrodzie i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Łukasz Juszczuk

Psycholog, terapeuta, nauczyciel żyjący nadzieją, że zawsze będzie tam gdzie obecnie się znajduje. Poza tym bystry przystępny myśliciel o dużej sile oddziaływania.

Piotr Jan Panasiuk

Z wykształcenia i etatowo manager biznesu. Z pasji certyfikowany trener umiejętności miękkich, zgłębiający obszary psychologii i duchowości. Praktyk i nauczyciel (w trakcie procesu certyfikacji) medytacji w różnych ujęciach, jak również Porozumienia Bez Przemocy (NVC).